November,
2019
2019. November
Hét Ked Sze Csü Pén Szo Vas
28 29 30 31 1 2019. November 1. , Friday 2 2019. November 2. , Saturday 3 2019. November 3. , Sunday
4 2019. November 4. , Monday 5 2019. November 5. , Tuesday 6 2019. November 6. , Wednesday 7 2019. November 7. , Thursday 8 2019. November 8. , Friday 9 2019. November 9. , Saturday 10 2019. November 10. , Sunday
11 2019. November 11. , Monday 12 2019. November 12. , Tuesday 13 2019. November 13. , Wednesday 14 2019. November 14. , Thursday 15 2019. November 15. , Friday 16 2019. November 16. , Saturday 17 2019. November 17. , Sunday
18 2019. November 18. , Monday 19 2019. November 19. , Tuesday 20 2019. November 20. , Wednesday 21 2019. November 21. , Thursday 22 2019. November 22. , Friday 23 2019. November 23. , Saturday 24 2019. November 24. , Sunday
25 2019. November 25. , Monday 26 2019. November 26. , Tuesday 27 2019. November 27. , Wednesday 28 2019. November 28. , Thursday 29 2019. November 29. , Friday 30 2019. November 30. , Saturday 1

Események

Pályaorientációs események

Mutassa az összes kategória eseményeit


Rendezvénynaptár

December 2019
H K Sz Cs P Szo V
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Csaladbarat hely vedjegy munkahely WEB SZSZ2020 allo webes felhasznalas

Csaladbarat hely vedjegy szolgaltato hely WEB SZSZ2020 allo webes felhasznalas

Kamarai Videók

Várható események

evszazadokoroksege

Új Széchenyi terv - banner

logo

Intelligent Energy EU - logó

tamop234

Közösségi Gazdaság- és Társadalomfejlesztési Központ - logó

Kiemelt partnerek

Pályázati tanácsadók

Magyar Kereskedelmi és Iparkamara - logó

MVP logo GINOP2

web banner 650x650

Közösségi Gazdaság- és Társadalomfejlesztési Központ - logó