A kamara tagozati küldöttei 2020-2024 időszakban:

  • Ipari Tagozat
  • Kereskedelmi Tagozat
  • Kézműipari Tagozat

 

Ipari tagozat    
Név Cég Tagozat
Benkovics Zsolt Parafa Kft. ipari
Bíró Attila Knorr-Bremse Kft. ipari
Börönte Antal Börönte Autószervíz Kft. ipari
Csatosné Harmati Erika Csatos és társa Kft. ipari
Fábián Endre STI Petőfi Nyomda Kft. ipari
Füredi András Füredi Felnőttképző és Szolgáltató Kft. ipari
Gaál József Szimikron Kft. ipari
Gál István Kamintherm Kft. ipari
Gódi Attila Terrán Tetőcserép Gyártó Kft. ipari
ifj. Dr. Gonda Sándor Agrohíd Ipari Kft. ipari
Dr. Gyovai Viola Biola Biokozmetikai Kft. ipari
Herczeg Antal Herczeg és Társa Kft. ipari
Kaldenekker Sándor Kalfém Kft. ipari
Kasos József Kasosvill Kft. ipari
Kecskés Arnold ACCBIT Kft. ipari
Kertész Zoltán Hírös-Róna Zrt.. ipari
Komlódiné Alföldi Erzsébet Ergo-Co Bt. ipari
Kovács Imre Micro-Licht Kft. ipari
Kurdi Viktor BÁCSVÍZ Zrt. ipari
Lukovszki János Luko-Perito Kft. ipari
Nagy László Motorbau Kft ipari
Nagy Sándor Domino Építőipari Kft. ipari
Dr. Nagy Zoltán Phoenix Mecano Kft. ipari
Németh Miklós Modinvest Kft. ipari
Papp Sándor Elmark 2001 Kft. ipari
Dr. Renner Tamás Renner Bt. ipari
Sütő Lászó Térburkolat Kft. ipari
Sziráki Szilárd Budamobil-Cargo Kft. ipari
Tan Attila Akusztika Mérnöki Iroda Kft. ipari
Tercsi Miklós Ékisz Építőipari Kft. ipari
Tőzsér Gyula Botond Kft. ipari
Varga Tibor Varga Kreatív Mérnöki Iroda Kft. ipari
Végh Tamás T.E.T.T. Mérnökiroda Kft. ipari
     
Kereskedelmi tagozat    
Név Cég Tagozat
Bakos Tamás Bakos és Társa Vendéglátó Bt. kereskedelmi
Bátori László Bátori Ingatlankezelő Kft. kereskedelmi
Fazekas István egyéni vállalkozó kereskedelmi
Gáspár Illés Gemino Kft. kereskedelmi
Halmosi Zoltán Duna Vendéglátó Kft. kereskedelmi
Héjja János Peki Restaurant Kft. kereskedelmi
Hodován László Kígyós Csárda Kft kereskedelmi
Kiss László Csipke Hotel Kft. kereskedelmi
Kiss Zoltán Családi Kiss Cukrászat Kft. kereskedelmi
Mészáros Gábor Coop-Halas Zrt. kereskedelmi
Molnár Zsolt Amigo Kft. kereskedelmi
Petőné Fazekas Irén egyéni vállalkozó kereskedelmi
Slonszki Attila Plan Zrt. kereskedelmi
Szávai Zsolt László Szávai és Tsa Kft. kereskedelmi
Szépkúti Éva Vadkert-Coop Zrt. kereskedelmi
Sziládi József SZJ Hungary Kft. kereskedelmi
Szöllősi Balázs Best Trafik Bt. kereskedelmi
Tormási Attila Tormási Kft. kereskedelmi
Tóth Zsolt Dinasztia 2001 Kft kereskedelmi
Vágóné Balla Eszter Alföld Pro-Coop Zrt. kereskedelmi
Vörös Tamás Sun-Lock Zárcenter Kft. kereskedelmi
Windheim József OTP Bank Nyrt. Dél-Alföldi Régió kereskedelmi
     
Kézműipari tagozat    
Név Cég Tagozat
Barcznié Kissebestyén Ilona egyéni vállalkozó kézműipari
Benedek Tamás József egyéni vállalkozó kézműipari
Józsa László egyéni vállalkozó kézműipari
Pálinkás László Tisza-Gáz 2000 Kft. kézműipari
Sipos Csaba egyéni vállalkozó kézműipari
Szűcs Pál egyéni vállalkozó kézműipari
Tasi László egyéni vállalkozó kézműipari
Varga Lajosné egyéni vállalkozó kézműipari
Vargáné Balázs Mária egyéni vállalkozó kézműipari

 

 

 

 

 

 

 


Rendezvénynaptár

November 2020
M T W T F S S
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Csaladbarat hely vedjegy munkahely WEB SZSZ2020 allo webes felhasznalas

Csaladbarat hely vedjegy szolgaltato hely WEB SZSZ2020 allo webes felhasznalas

Kamarai Videók

Várható események

Adószakmai nap - online rendezvény
2020.11.30
13:00 - 16:30

evszazadokoroksege

Új Széchenyi terv - banner

logo

Intelligent Energy EU - logó

tamop234

Közösségi Gazdaság- és Társadalomfejlesztési Központ - logó

Kiemelt partnerek

Pályázati tanácsadók

Magyar Kereskedelmi és Iparkamara - logó

MVP logo GINOP2

web banner 650x650

Közösségi Gazdaság- és Társadalomfejlesztési Központ - logó