A kamara pályázatot hirdet képviseletvezetői állás betöltésére Kiskunhalason

A munkakörhöz kapcsolódó feladatok:

  • kiskunhalasi ügyfélszolgálati iroda tevékenységének koordinálása,
  • vállalkozói és üzleti környezet szervezése,
  • pályázatokkal, hitelekkel kapcsolatos tanácsadás, ügyintézés
  • ügyfelek tájékoztatása a szolgáltatásokról,
  • közreműködés az ügyfélszolgálat éves költségvetésének tervezésében,
  • pénzügyi feladatok ellátása,
  • szakmai és társasági rendezvények, kiállítások szervezése,
  • üzleti partnerközvetítés,
  • kapcsolattartás szakmai szervezetekkel, hatóságokkal, önkormányzatokkal, médiával.

Elvárások:

  • felsőfokú (egyetemi, főiskolai közgazdasági, kereskedelemi, műszaki) végzettség,
  • legalább 3-5 éves vezetői tapasztalat gazdasági, szervezet- vagy intézményvezetői területen,
  • kiterjedt vállalkozói, önkormányzati és hatósági kapcsolatrendszer,
  • kiemelkedő szervező- és kommunikációs készség,
  • kreativitás és proaktivitás,
  • legalább egy idegen nyelv (előny az angol, német nyelv) ismerete,
  • megbízhatóság és elkötelezettség a munkavégzésben,
  • kiváló számítógépes felhasználói ismeretek,
  • kiskunhalasi vagy közeli lakóhely,
  • rugalmasság és mobilitás a térség viszonylatában,
  • B kategóriás jogosítvány és saját tulajdonú személygépkocsi,
  • legfeljebb 10 oldal terjedelemben vezetői elképzelések kidolgozása (első körös kiválasztást követően)

Előnyök:

  • önálló vállalkozói, vállalkozásvezetői tapasztalat,
  • hasonló területen szerzett vezetői gyakorlat,
  • idegen nyelv ismerete.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • motivációs levél,
  • fényképes szakmai önéletrajz,
  • végzettségeket igazoló dokumentumok,
  • 30 napnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány.

Amit kínálunk:

  • vezetői juttatási csomag,
  • fejlett szervezeti kultúra és munkakörülmények, 25 éves intézményi háttér,
  • önálló munkavégzés.

A napi 8 órás (esetleg rugalmas) munkakör 2022. augusztus 1. napjától tölthető be.

Munkavégzés helye: Kiskunhalas.

Rendezvénynaptár

June 2022
M T W T F S S
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Csaladbarat hely vedjegy szolgaltato hely WEB SZSZ2020 allo webes felhasznalas

Csaladbarat hely vedjegy munkahely WEB SZSZ2020 allo webes felhasznalas

Kamarai Videók

Várható események

No events

Új Széchenyi terv - banner

Intelligent Energy EU - logó

tamop234

Közösségi Gazdaság- és Társadalomfejlesztési Központ - logó

Kiemelt partnerek

Pályázati tanácsadók

Magyar Kereskedelmi és Iparkamara - logó

MVP logo GINOP2

web banner 650x650